Bağlama   

Temel Eğitim Programı

 

Temel Eğitim programımız 5 kişilik toplu eğitim sınıflarında verilmektedir. Temel eğitim süremiz 1 aylık süreçte 4 derstir. Temel eğitim sürecinde başarılı olan öğrencilerimiz Bir e Bir eğitim sistemimize geçiş yaparlar.Temel eğitim programı  öğrencinin kapasitesinin ölçülmesi , Bağlama ve Türk müziği hakkında temel bilgileri içermektedir.

Bir e Bir Eğitim

Temel Eğitim programında başarılı olan öğrencilerin, eğitmenleri ile özel sınıflarda  Bir e Bir olarak aldıkları eğitim programıdır. Bu programda Piano eğitimi tam anlamı ile başlamış olur. Eğitim süresi öğrencinin gelişimine göre belirlenmektedir. eğitimimiz seans olarak verilmekte olup 1 seans minimum 1 saatten oluşmaktadır. Aylık 4 seans eğitim mecburiyeti bulunmaktadır.

İleri Seviye Eğitim

İleri seviye eğitim programımız konservatuvara hazırlık programını kapsamaktadır. Konservatuvar sınavlarında yer alan programlara göre eğitim verilmektedir. Programın bizler için önemi konservatuvara giriş yapan öğrenci oranımızı en üst seviyeye çıkartmaktır.

  Murat KÖYLÜ 
Eğitmenimiz Hakkında 

Yağmur Sanat Merkezimiz de bağlama eğitimlerimizi Sayın Murat Köylü Hocamız vermektedir. Bağlama eğitimine profesyonel anlamda Trt Ankara Radyosu’nda başlayan Murat Köylü; Ankara Akademi Sanat, Ankara Büyükşehir Belediyesi gibi kurumlarda bağlama, halk müziği, koro eğitimleri vermiştir. Şuan ise Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi İstanbul Devlet Konservatuvarın da eğitimine devam etmekte ve  Üniversitenin Müzik Kulübün de halk müziği ve bağlama eğitimleri vermeye devam etmektedir.

ÇALIŞMA SAATLERİ

 

Pazartesi-Cuma :10:00-21:00

Cumartesi-Pazar 10:00-20:00

 

ADRES

 

Yenişehir Mahallesi Bakü Caddesi No:6 Daire 31 Arma Residence Kurtköy/PENDİK/İSTANBUL

Tel: 05524753541

  • Facebook Basic Black
  • Black Instagram Icon