Piano-Gitar-Bağlama Eğitim Programı    

Eğitimlerimiz Öğrencilerimiz ile bire bir olarak gerçekleştirilmektedir. Üç ana daldaki  eğitim programımızda; Piyano, Gitar ve Bağlama eğitimleri verilmektedir. Profesyonel şekilde hazırlanmış eğitim programımız ile kısa zamanda en iyi sonuca ulaşmayı hedeflemekteyiz.

  Temel Eğitim Programı    

Temel Eğitim programımızın asıl amacı öğrencilerin seçmiş oldukları enstrümanları tanıma , müzik temel kuralları ve öğrencilerin şevk ve isteklerini arttırmak amacı ile hazırlanmıştır. Bu program ile amaçlanan en önemli aksiyon öğrencinin kursu yarıda bırakmaması için teşvikte bulunmaktır.  

  İleri Eğitim Programı   

İleri eğitim programında öğrenciler ile 1 e 1 eğitim yapılmaktadır. Eğitmen ve öğrenci eğitim sınıfımızda profesyonel şekilde hazırlanmış olan olan eğitim programına uygun şekilde çalışmaktadır. İleri seviye eğitim programı profesyonelliği giden ilk adımdır.

Konservatuar Hazırlı Programı

Konservatuvar hazırlık programımızda  ileri seviye solfej , Piano ve Gitar eğitimleri konservatuvar sınavlarının programlarına uygun şekilde verilmektedir. En büyük hedefimiz eğitim merkezimizde çalışmakta olduğumuz öğrencilerimizin konservatuvara girişlerinde başarı elde etmektir.

ÇALIŞMA SAATLERİ

 

Pazartesi-Cuma :10:00-21:00

Cumartesi-Pazar 10:00-20:00

 

ADRES

 

Yenişehir Mahallesi Bakü Caddesi No:6 Daire 31 Arma Residence Kurtköy/PENDİK/İSTANBUL

Tel: 05524753541

  • Facebook Basic Black
  • Black Instagram Icon