Eğitmenlerimiz    

Eğitmenimiz Hakkında 

Yağmur Sanat Merkezimizde Gitar Eğitimlerimizi Atakan  Şanlı vermektedir. Atakan Bey 20 yıllı aşkın süredir profesyonel olarak Gitar çalmakta ve 15 yıldır  Grup Veryansın ile profesyonel sahne almaktadır. 10 yılı aşkın süredir de Gitar Eğitimleri vermektedir. Evli ve  2 kız çocuk babasıdır. Yağmur Sanat Merkezi Kurucu Üyesidir.

  Atakan ŞANLI  

Gitar

  Saida Seyidova ŞANLI  

Piano

Eğitmenimiz Hakkında 

Yağmur Sanat Merkezimizde Piano Eğitimlerimizi Saida Seyidova Şanlı vermektedir. Saida hanım Ortaokul  ve Lise Eğitimlerini Azerbaycan Devlet Müzik Kolejinde tamamladıktan sonra,  Azerbaycanın en büyük konservatuvarlarından olan Asef Zeynalli Müzik Akedemisi Piano Öğretmenliği bölümünden Mezun olmuştur.Evli ve  2 kız çocuk annesidir. Yağmur Sanat Merkezi Kurucu Üyesidir.

Eğitmenimiz Hakkında 

Yağmur Sanat Merkezimiz de bağlama eğitimlerimizi Sayın Murat Köylü Hocamız vermektedir. Bağlama eğitimine profesyonel anlamda Trt Ankara Radyosu’nda başlayan Murat Köylü; Ankara Akademi Sanat, Ankara Büyükşehir Belediyesi gibi kurumlarda bağlama, halk müziği, koro eğitimleri vermiştir. Şuan ise Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi İstanbul Devlet Konservatuvarın da eğitimine devam etmekte ve  Üniversitenin Müzik Kulübün de halk müziği ve bağlama eğitimleri vermeye devam etmektedir.

  Murat KÖYLÜ  

Baglama

ÇALIŞMA SAATLERİ

 

Pazartesi-Cuma :10:00-21:00

Cumartesi-Pazar 10:00-20:00

 

ADRES

 

Yenişehir Mahallesi Bakü Caddesi No:6 Daire 31 Arma Residence Kurtköy/PENDİK/İSTANBUL

Tel: 05524753541

  • Facebook Basic Black
  • Black Instagram Icon