Gitar   

Temel Eğitim Programı

 

Temel Eğitim programımız teorik bilgilerin öğrenciye aktarıldığı ve öğrencinin seçmiş olduğu enstrümanı öğrenciye sevdirecek etkinliklerle planlanmış programla başlar. Temel eğitim sürecinde başarılı olan öğrencilerimiz Bir e Bir eğitim sistemimize geçiş yaparlar.Temel eğitim programı  öğrencinin kapasitesinin ölçülmesi , gitar  ve müzik hakkında temel bilgileri içermektedir.

Bir e Bir Eğitim

Temel Eğitim programında başarılı olan öğrencilerin, eğitmenleri ile özel sınıflarda  Bir e Bir olarak aldıkları eğitim programıdır. Bu programda Gitar  eğitimi tam anlamı ile başlamış olur. Eğitim süresi öğrencinin gelişimine göre belirlenmektedir. Bu  programda teorik eğitimin yanı sıra pratik olarak ta bir e bir olarak teknikler öğretilmektedir.

İleri Seviye Eğitim

İleri seviye eğitim programımız gam çalışmaları solfej, arpej teknikleri ,solo teknikleri çalışılmaktadır. Bu seviyede öğrencinin Sahne performansına hazırlanması sağlanmaktadır. Konservatuvar sınavlarında yer alan programlara göre eğitim verilmektedir. Programın bizler için önemi konservatuvara giriş yapan öğrenci oranımızı en üst seviyeye çıkartmaktır.

Eğitmenimiz Hakkında

Yağmur Sanat Merkezimizde Gitar Eğitimlerimizi Atakan  Şanlı vermektedir. Atakan Bey 20 yıllı aşkın süredir profesyonel olarak Gitar çalmakta ve 15 yıldır  Grup Veryansın ile profesyonel sahne almaktadır. 10 yılı aşkın süredir de Gitar Eğitimleri vermektedir. Evli ve  2 kız çocuk babasıdır. Yağmur Sanat Merkezi Kurucu Üyesidir.

  Atakan  Şanlı  

ÇALIŞMA SAATLERİ

 

Pazartesi-Cuma :10:00-21:00

Cumartesi-Pazar 10:00-20:00

 

ADRES

 

Yenişehir Mahallesi Bakü Caddesi No:6 Daire 31 Arma Residence Kurtköy/PENDİK/İSTANBUL

Tel: 05524753541

  • Facebook Basic Black
  • Black Instagram Icon