Piano            

Temel Eğitim

 

Temel Eğitim programımız öğrencinin seçmiş olduğu enstrüman olan Piyano hakkında bilgi ve öğrencinin şevk kazanması amacıyla yapılan etkinlikler ile başlar. Temel eğitim sürecinde başarılı olan öğrencilerimiz Bir e Bir eğitim sistemimize geçiş yaparlar. Temel eğitim programı  öğrencinin kapasitesinin ölçülmesi, piyano ve müzik hakkında temel bilgileri içermektedir.

Bir e Bir Eğitim

Temel Eğitim programında başarılı olan öğrencilerin, eğitmenleri ile özel sınıflarda  Bir e Bir olarak aldıkları eğitim programıdır. Bu programda Piyano eğitimi tam anlamı ile başlamış olur. Eğitim süresi öğrencinin gelişimine göre belirlenmektedir. 

İleri Seviye Eğitim

İleri seviye eğitim programımız konservatuvara hazırlık programını kapsamaktadır. Konservatuvar sınavlarında yer alan programlara göre eğitim verilmektedir. Programın bizler için önemi konservatuvara giriş yapan öğrenci oranımızı en üst seviyeye çıkartmaktır.

  Saida Seyidova Şanlı  
Eğitmenimiz Hakkında 

Yağmur Sanat Merkezimizde Piyano Eğitimlerimizi Saida Seyidova Şanlı vermektedir. Saida Hanım Ortaokul  ve Lise Eğitimlerini Azerbaycan Devlet Müzik Kolejinde tamamladıktan sonra,  Azerbaycanın en büyük konservatuvarlarından olan Asef Zeynalli Müzik Akedemisi Piyano Öğretmenliği bölümünden Mezun olmuştur.Evli ve  2 kız çocuk annesidir. Yağmur Sanat Merkezi Kurucu Üyesidir.

ÇALIŞMA SAATLERİ

 

Pazartesi-Cuma :10:00-21:00

Cumartesi-Pazar 10:00-20:00

 

ADRES

 

Yenişehir Mahallesi Bakü Caddesi No:6 Daire 31 Arma Residence Kurtköy/PENDİK/İSTANBUL

Tel: 05524753541

  • Facebook Basic Black
  • Black Instagram Icon